Dumlupınar Mah. Işıl. Sok. No: 4 - Merkez / Kütahya

Konum

Apartımızdan Kütahya da ki her iki üniversiteye (Dumlupınar Üniversitesi ve Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi) kolay ulaşım imkanları vardır.

Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ); Kütahya merkeze 12 km uzaklıkta olan Evliya Çelebi Yerleşkesinde yani diğer adı ile Merkez Kampüste faaliyet göstermektedir. Bu sebeple Kütahyanın içinde ikamet eden her öğrenci, Merkez Kampüse otobüs ile gitmesi gerekmektedir. Bizim apart yurdumuzun bulunduğu yerden de geçen A1 ve 7B Nolu Otobüsler ile aktarma yapmadan kolay bir şekilde Merkez Kampüse yani diğer adıyla Evliya Çelebi Yerleşkesine ulaşabilirsiniz. Şunu özellikle belirtmek isteriz ki; yıllardır Umut Apart ı tercih ederek Apart Yurdumuzda kalan öğrencilerimizin çoğunluğu (her yıl takribi ortalama %70 i) Dumlupınar Üniversitesi öğrencileridir ve rahat bir şekilde okullarına gidip gelebilmektedirler.

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi (KSBÜ), Germiyan Kampüsünde faaliyet göstermektedir. Apart Yurdumuz, Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi, Germiyan Kampüsüne 300 metre yakınlıkta olup yürüme mesafesindedir. Apart Yurdumuzdan okulunuza yürüyerek 7-8 dakika içinde Germiyan kampüsüne ulaşırsınız.

 

Konum
Whatsapp Destek Hattı Whatsapp Destek
Milli eğitim tarafından ruhsatlı apart yurttur.
Eskişehir Web Tasarım