Dumlupınar Mah. Işıl. Sok. No: 4 - Merkez / Kütahya

Apartınız Germiyan Kampüsüne ne kadar mesafede? yakın mıdır? Otobüs kullanmama gerek var mı?

Umut Erkek Apart Yurdumuz, 2 (İki) yıllık Meslek Yüksek Okulu Bölümlerinin ve 4 (Dört) Yıllık Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO) bölümlerinin olduğu Germiyan Kampüsüne 300 metre civarında olup okula yüreme mesafesindedir. Yürüyerek 4 ila 5 dakika içinde Germiyan kampüsüne ulaşırsınız. Okula gitmek ve geri dönmek için otobüs kullanmanıza ve otobüs masrafı yapmanıza gerek olmaz.

Germiyan kampüsünde bulunan Yüksekokul ve Meslek Yüksekokulları Şunlardır.

Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO),  Kütahya Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu, Kütahya Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu, Kütahya Güzel Sanatlar, Meslek Yüksekokulu

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Evliya Çelebi Yerleşkesi, diğer adıyla genelde Merkez Kampüs olarakta geçer. 4 (Dört) yıllıkların olduğu kampüstür. Şehirden takriben 10 – 12 km dışarıdadır. Bu sebeple Kütahyanın neresinde ikamet ederseniz edin Kampüse otobüs ile gitmeniz gerekmektedir. Eğer Umut Apart Yurdumuzda kalmaya karar verirseniz, Bizim Apart Yurdumuzdan da Merkez Kampüse otobüs ile gitmeniz gerekecektir.

Hersene, Apart Yurdumuzda kalan birçok öğrencimiz Merkez Kampüste okumaktadırlar ve günün her saati Merkez Kampüse hemen Apart Yurdumuzun önünden geçen otobüslerle rahatlıkla ulaşabilmektedirler.

Apartımızın önündende merkez kampüse geçen otobüsler vardır. Apart Yurdumuzun hemen 50 metre ilerisindeki köşedeki duraktan tek vasıta ile doğrudan Merkez kampüse ulaşabilirsiniz.

Merkez Kampüste Bulunan Fakülte, Enstütüler ve Yüksekokullar Şunlardır:

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (İİBF), Fen Edebiyat Fakültesi, Mühendislik Fakültesi, Eğitim Fakültesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, Tıp Fakültesi, İslami İlimler Fakültesi, Diş Hekimliği Fakültesi, Mimarlık Fakültesi ,

Fen Bilimleri Enstitüsü, Sosyal Bilimler Enstitüsü, Sağlık Bilimleri Enstitüsü ve Eğitim Bilimleri Enstitüsü

Kütahya Sağlık Yüksekokulu, Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu,

Whatsapp Destek Hattı Whatsapp Destek
Milli eğitim tarafından ruhsatlı apart yurttur.
Eskişehir Web Tasarım