Dumlupınar Mah. Işıl. Sok. No: 4 - Merkez / Kütahya

Heyecanlıyız! Yeni ders dönemi kayıtlarımız başladı. Sizlerle tanışmayı bekliyoruz!

Öncelikle Kütahya Dumlupınar Üniversitesi'ni kazanan öğrenci arkadaşlarımız başta olmak üzere tüm üniversite kazanan arkadaşlarımızı ve ailelerini tebrik ederiz.

Çoğunuz için yeni bir şehir ve yeni bir hayatın başlangıcındasınız. Umut ederiz ki bu yenilikler sizlere uğur getirsin, mutluluk getirsin ve başarı getirsin.

Üniversiteyi kazandıktan sonra aklınıza gelen ilk soru nerede kalacağınızdır. İyi ve güvenilir kalacak bir yer bulmak sizler için yorucu, kafa karıştırıcı ve uzun bir süreç olacaktır. Bu süreç için sizlere naçizane bazı tavsiyelerde bulunabiliriz. Bizce ilk etapta birçok apartı ve yurdu kendinizin bizzat gezmenizi önemle tavsiye ederiz. Apart ve yurtların sunduğu imkânları ve hizmetlerini yerinde kendi gözlerinizle görmeniz. Daha iyi kıyaslama yapmanızı ve daha sağlıklı karar vermenizi sağlar. Bu süreçte tek umudumuz ve ricamız, Bizim Apart Yurdumuzu da yerinde gezip, kendi gözlerinizle görmenizi, bir çayımızı içmenizi ve bizide diğer Apart ve Yurtlarla kıyaslamanızı isteriz. Sizin için uzun ve yorucu geçecek bu süreçte illa ki bizim apart yurdumuzu tutmanız gerekmiyor tabiki. Başka bir apart veya yurdu tutmaya da karar vermiş olabilirsiiniz ama en azından hem bize sizlere tanışma şansı vermiş olursunuz, hem de sizin aklınızda acaba soruları kalmaz, daha iç rahatlığıyla içinize sindiğini hissederek karar vermiş olursunuz.

Değerli arkadaşlar Umut Erkek Öğrenci Apart Yurdu olarak sizlere elimizden geldiğince kaliteli bir hizmet sunmaya çalışıyoruz. Bu web sitemizdeki tüm sayfaları inceleyerek bizler ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Ücret ve diğer aklınıza takılan sorularınız için: 0543 764 0 764 ve 0532 468 68 02 numaralı telefonu günün her saati arayabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı Whatsapp Destek
Milli eğitim tarafından ruhsatlı apart yurttur.
Eskişehir Web Tasarım