Dumlupınar Mah. Işıl. Sok. No: 4 - Merkez / Kütahya

Hakkımızda

Bizler çoğunluğu aynı aile üyesi ve akrabağ olan çok ortaklı bir aile kuruluşuyuz. Ortaklar olarak hepimiz Kütahya ve Eskişehirin yerli ailelerindeniz. Umut Erkek Apart Yurdu olarak, yani ortaklar ve aile bireyleri olarak hepimiz, Cumhuriyetimize, Ay Yıldızlı Şanlı TÜRK Bağrağımıza, Ülkemizin Bölünmez Bütünlüğüne ve Büyük ATATÜRK' ün fikirlerine ve ilkelerine, gönülden bağlı işletmecileriz ve apart yurduz. Bizlerin hiçbirimizin, ne geçmişte ne de günümüzde herhangi bir siyası, dini vb. grup ile bağımız olmamıştır. Bizler her bireyin kendi özgür düşüncesi ile yaşamasından yanayız ve her bireyin inaçlarına herzaman saygılıyız. Tüm insanlara ve apart yurdumuzda kalacak öğrenci arkadaşlarımıza din, dil, ırk gözetmeksizin eşit mesafedeyiz.  Bu sebeptendirki Umut Erkek Öğrenci Apart Yurdumuzu kurmakdaki tek amacımız, siz öğrencilerimize, baskı ve dikte olmaksızın özgürce yaşayabilecekleri bir ortamı kaliteli hizmet alarak güvenli bir konaklama imkanını siz öğrencilerimize yaşatmaktır.

Umut Erkek Apart Öğrenci yurdumuz 2013 yılında siz değerleri öğrencilerimize kaliteli hizmet sunma fikri ile faaliyete geçmiş bir işletmedir. Umut Öğrenci Apartı, Kütahya'nın en yeni ve en iyi öğrenci apart yurtlarından biridir. Aynı zamanda Dumlupınar Üniversitesi Germiyan Kampüsüne 300 metre yakınlıkta olup, yürüme mesafesindedir. Tek kişilik ve en fazla iki kişilik oda seçenekleri ile siz değerli öğrenci arkadaşlarımıza ferah ve konfrolu bir yurt ortamı sunuyoruz sizlere.

Siz değerli öğrencilerimizin her birinin memnuniyeti bizler için önemli ve değerlidir. Kütahya Umut Öğrenci Yurdu ve Apart'ı içerisinde güzel zamanlar ve anılar geçirmenizi istiyoruz. Buradan ayrıldıktan sonra dahi Umut Apart'ta geçirdiğiniz her anı, arkadaşlıklarınızı, anılarınızı iyi duygularla yaad etmenizi istiyoruz. Biz sizlerin gönüllerinizi ve memnunuiyetleriniz kazanmak istiyoruz.

Sizlere tavsiyemiz kalacak yere karar vermeden önce Umut Apart'ı kendi gözlerinizle görmenizi ve sonra karar vermeniz.

Whatsapp Destek Hattı Whatsapp Destek
Milli eğitim tarafından ruhsatlı apart yurttur.
Eskişehir Web Tasarım