Dumlupınar Mah. Işıl. Sok. No: 4 - Merkez / Kütahya

Kombi

Kütahya Umut Apart Yurdumuzun diğer bir avantajlı imkanlarından biriside Her dairede ayrı ayrı bulunan Doğalgazlı Kombileridir.

Bize en çok sorulan sorulardan biriside ısınma üstünedir. Bilirsiniz Kütahya kışları biraz soğuk olur ve burada üniversiteyi kazanan öğrencilerimizin anne ve babalarının en çok merak ettikleri şeylerden birisi oğlum yurdunuzda üşürmü? ısınmayı  nasıl ayarlıyorsunuz? şeklinde olmaktadır.

Öncelikle şunu belirtmek isteriz, Binamız yeni bir bina olup yalıtımlı olarak yapılmıştır. Her dairemizde ayrı ayrı doğalgaz kombisi bulunmakta olup oda ısıları herzaman öğrencilerimiz kendileri istedikleri gibi ayarlayabilmektedirler. Sıcaklıkları öğrencilerimiz kendileri ayarlayabildikleri için, öğrencilerimizin üşüdük diye bir sorunları olma ihtimali yoktur.

Bizim apart yurdumuzda, bir kişinin elinden yönetilen Merkezi Isınma sistem yoktur. Bizim yurdumuzda daha kaliteli olan her daire için özel ayrı kombili ısınma ve sıcak su imkanı vardır.

Ayrıca Isınma da, Sıcak su da ve Mutfakta kullanılan doğalgaz faturaları bizmi ödiyeceğiz gibi soru aklınıza gelmesin, çünkü bütün faturaları biz ödüyoruz. 

    Whatsapp Destek Hattı Whatsapp Destek
    Milli eğitim tarafından ruhsatlı apart yurttur.
    Eskişehir Web Tasarım