Dumlupınar Mah. Işıl. Sok. No: 4 - Merkez / Kütahya

Apart yurdunuz merkez kampüse (Evliya Çelebi Yerleşkesi'ne) ne kadar mesafede nasıl ulaşım sağlarım?

Evliya Çelebi Yerleşkesi, diğer adıyla genelde Merkez Kampüs olarakta geçer. 4 (Dört) yıllıkların olduğu kampüstür. Şehirden takriben 10 – 12 km dışarıdadır. Bu sebeple Kütahya'nın neresinde ikamet ederseniz edin Kampüse otobüs ile gitmeniz gerekmektedir. Eğer Umut Apart Yurdu'muzda kalmaya karar verirseniz, Bizim apart yurdumuzdan da Merkez Kampüs'e otobüs ile gitmeniz gerekecektir.

Her sene, apart yurdumuzda kalan birçok öğrencimiz Merkez Kampüs'te okumaktadırlar ve günün her saati Merkez Kampüs'e hemen apart yurdumuzun önünden geçen otobüslerle rahatlıkla ulaşabilmektedirler.

Apartımızın önünden de merkez kampüse geçen otobüsler vardır. Apart yurdumuzun hemen 50 metre ilerisindeki köşedeki duraktan tek vasıta ile doğrudan Merkez Kampüs'e ulaşabilirsiniz.

Merkez Kampüste Bulunan Fakülte, Enstütüler ve Yüksekokullar Şunlardır:

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (İİBF), Fen Edebiyat Fakültesi, Mühendislik Fakültesi, Eğitim Fakültesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, Tıp Fakültesi, İslami İlimler Fakültesi, Diş Hekimliği Fakültesi, Mimarlık Fakültesi, Fen Bilimleri Enstitüsü, Sosyal Bilimler Enstitüsü, Sağlık Bilimleri Enstitüsü ve Eğitim Bilimleri Enstitüsü, Kütahya Sağlık Yüksekokulu, Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu

 

Umut Erkek Apart Yurdu'muz, 2 (İki) yıllık meslek yüksek okulu bölümlerinin ve 4 (Dört) Yıllık Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO) bölümlerinin olduğu Germiyan Kampüsü'ne 300 metre civarında olup okula yüreme mesafesindedir. Yürüyerek 4 ila 5 dakika içinde Germiyan Kampüsü'ne ulaşırsınız. Okula gitmek ve geri dönmek için otobüs kullanmanıza ve otobüs masrafı yapmanıza gerek olmaz.

 

Germiyan Kampüsünde bulunan Yüksekokul ve Meslek Yüksekokulları Şunlardır.

Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO),  Kütahya Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu, Kütahya Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu, Kütahya Güzel Sanatlar, Meslek Yüksekokulu

Whatsapp Destek Hattı Whatsapp Destek
Milli eğitim tarafından ruhsatlı apart yurttur.
Eskişehir Web Tasarım