Dumlupınar Mah. Işıl. Sok. No: 4 - Merkez / Kütahya

Umut Apart Yurdu'nuza evcil hayvanımı getirebilir miyim?

Değerli öğreci arkadaşlarımız,

Sizlerin hayvan sevgisini ve sahiplenme hislerini anlıyoruz ve takdir ediyoruz. Hayvan sevginizin aslında gönlünüzün güzelliğinin aynası olduğunu biliyoruz.

Fakat apart yurdumuzda evcil veya yabani hayvan getirmek, bakmak istemek, içeriye sokmak yasak ve sakıncalıdır.

Yasak olmasının birkaç sebebi var. Lütfen bu sebepleri okuyunuz

  • Siz hayvanları çok seviyor ve korkmuyor olabilirsiniz, fakat apart yurdumuzda kalan başka öğrenci arkadaşlarınızın hayvanlara karşı korkuları ve paniklemeleri olabilir.
  • Sizin hayvanınız eminiz çok sevimlidir, zararsızdır ve sizi çok seviyordur. Fakat sizin hayvanınız birçok kişiye itici gelebilir ve hayvanınız hoşlanmadığı bir kişiye aniden zarar verebilir.
  • Hayvanınız çok temiz olabilir ama apart yurdumuzda kalan diğer arkadaşlar onun kokusundan veya tüylerinden rahatsız olabilirler. Hayvanlara karşı alerjisi olanlar da olabilir.
  • Arkadaşlarınız size söyleyemiyor olabilir ama aslında hayvanınızdan rahatsız oluyor olabilirler.
  • Hayvanların çoğunun günlük dışarı çıkmaları ve gezmeleri havanmaları ve ihtiyaçlarını gidermeleri gerekiyor, apart yurt şartlarında bunları her gün yapmak uygun değildir.
  • Sadece ben birkaç günlüğüne hayvanımı getireceğim ve bizi idare edin demeyiniz. Sizden görerek başka arkadaşlarınızda apart yurdumuza hayvanları getirmek isteyebilir.

 

Bunlar gibi birçok sebebi lütfen göz ardı etmeyiniz ve hayvan sevginiz konusunda görmek istediğiniz saygıyı, sizlerinde; işletmemizin kurallarına ve diğer arkadaşlarınıza gösteriniz.

Whatsapp Destek Hattı Whatsapp Destek
Milli eğitim tarafından ruhsatlı apart yurttur.
Eskişehir Web Tasarım